Osłabienie i wahania nastroju u 20-latki

Witam. Jestem młodą osobą i mam problemy dotyczące tego że mam wahania nastroju, bardzo szybko się denerwuję a wtedy zimny pot trzęsę się, jest mi zimno. Z błahych powodów. Jestem chorobliwie zazdrosna w związku i mam mnóstwo kompleksów mimo ze wszyscy mówią ze jestem ładną kobietą. Nawet jak się nie denerwuję to łapią mnie ataki paniki ze jestem chora na coś. Czasami mam też tak że siedzę i nic się nie odzywam boli mnie głowa codziennie czuję osłabienie i jestem ospała. Proszę o pomoc.

Szanowna Pani równolegle z wizytą u terapeuty warto byłoby zaplanowac wizytę u lekarza internisty aby wykonać wszystkie podstawowe badania oraz badania hormonalne. Warto zeryfikować jakie czynniki mają wpływ na Pani stan