Osłabienie klatki piersiowej u 30-latka

Mam 30 lat. Od 18 marca czuje osłabienie klatki piersiowej. Zaczęło się od bólu w lewej ręce od barku do łokcia, następnie ból odczuwalny był w bocznej lewej stronie klatki piersiowej, później było kłucie w okolicach lewej piersi. Ogólnie do tej pory czuć osłabienie i bóle w poziomie, w górnej części klatki piersiowej, od szyi do linii sutków. Najbardziej jest to odczuwalne podczas pracy fizycznej, stojącej w ciągu 8 godzin na produkcji. Zrobiłem EKG, które wykazało nieprawidłowości oraz badanie krwi, które pokazało pięć nieprawidłowych wyników: RBC - Erytrocyty - 4,38 mln/ul, HGB - Hemoglobina - 12,7 g/dl, Ht - Hematokryt 37,7%, RDW - 16%, cholesterol całkowity - 197 mg/dl. Co oznaczają dla mnie te objawy i te wyniki krwi, jakie badania jeszcze powinienem zrobić, czy wymaga to trybu pilnego leczenia, gdzie się mam jeszcze udać? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

szanowny Panie jakie nieprawidłowości w ekg? za mało informacji by cokolwiek stwierdzić