Osłabienie mięśni przy SM

Choruję na SM, jestem na programie interferonowym. Tydzień temu wystąpiło u mnie osłabienie mięśni w prawej kończynie górnej oraz dolnej. Po konsultacji z neurologiem i stosowaniu witamin z grupy B objawy te ustąpiły.Nie stwierdzono rzutu. Jednak od 3 dni pojawiło się odrętwienie skóry lewej nogi. Jest ono odczuwalne od pasa do stopy włącznie. Pomimo stosowaniu ww. witamin oraz magnezu nie ma poprawy. Aktualnie nie jestem w stanie skonsultować się z lekarzem prowadzącym.

Szanowna Pani
W poradni, w której Pani leczy się można zasięgnąć poradę innego neurologa, który ma dostęp do Pani dokumentacji albo oddziału, w którym była Pani leczona, pozdrawiam.