Osłabienie, mrowienie w nodze i zawroty głowy przy rwie kulszowej

Witam, mam rwę kulszową od około 2 miesięcy, ból w prawym pośladku, całej prawej nodze. Ostatnio jednak odczuwam lekkie osłabienie również lewej nogi aż po palce stopy, do tego 2 razy miałem uczucie, że zaraz upadnę i już nie wstanę! Było to nagłe mrowienie w nodze i zawrót głowy. Po tym ciśnienie mi skoczyło do 180/110. Nie wiem czy z paniki? Ciągłe uczucie rozbicia psychicznego, nudności, brak sensu, ból brzucha, taki jak przed egzaminem. Muszę w tym stanie pracować, 3 małych dzieci chce jeść.

Milena Lubowicz

Jeżeli objawy nie ustąpią proponuję rozważyć konsultację neurologiczną.
Pozdrawiam