Osłabienie, nadmierne wypadanie włosów, nieregularne miesiączki

Witam, czuję się osłabiona, mogłabym przespać dzień, mam częste bóle głowy i problemy z koncentracją, włosy nadmiernie wypadają, twarz puchnie, nieregularne miesiączki. Dopadają mnie częste infekcje, w tamtym roku 8 razy. Chorowałam na anemię, obecnie jej nie mam, a objawy znowu się pojawiły. Nie mam chorych zatok, rezonans przysadki mózgowej nie wykazał zaburzeń, tsh w normie ok. 2,5, morfologia w normie, pct lekko podwyższone 0.4. Byłam już u internisty, laryngologa, neurologa i pulmonologa.

Małgorzata Panek

Należałoby wykluczyć także zaburzenia gospodarki hormonów płciowych. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.