Osłabienie, omdlenia a bolesność nerek

Witam. Od ponad tygodnia męczy mnie ogromne osłabienie,drętwienie języka i ust, zdarzają się omdlenia i momentami nie mogę nawet wyjść z łóżka. Od kilku dni towarzyszy temu również ból w prawym boku od strony pleców oraz ból nerek i krwiomocz. Mam 20 lat i wcześniej nie miałam tego typu problemów. Nie wiem czy to osłabienie może być powiązane z nerkami i jak sobie z tym radzić? proszę o poradę

Witam proszę jak najszybciej udać się do lekarza rodzinnego w celu zbadania i wykonania w trybie pilnym podstawowych badań jak badanie ogólne moczu, morfologia, kreatynina, OB, CRP, mocznik. Jeśli terminy przyjęcia są dłuższe niż jeden dzień proszę zgłosić sie na izbę przyjęć