Osłabienie organizmu a morfologia krwi

Witam. zwracam się z prośbą o interpretację wyników morfologii. Morfologia wykonywana była kontrolnie, od jakiegoś czasu czułam się delikatnie osłabiona. Kobieta 31 lat. OB 21, CRP w normie, płytki krwi 121 (150-400), PCT 0,15 (0,2-0,5), wsk.megatrombocytów 44,2 (13-43), neutrocytyNEU % 46,9 (50-70) monocyty % ( 1-10) bazocyty 0,01 (05-195). Pozostałe parametry w normie. czy moje wyniki świadczą o poważnej chorobie??? czy pilnie powinnam udać się do lekarza??
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Warto zgłosić się do hematologa. Niepokojący jest poziom płytek krwi. Jego niskie wartości mogą prowadzić do przedłużających się krwawień.