Osłabienie, panika i lęk po odstawieniu leków

Witam.Od dwóch lat mam hasimoto i stwierdzono tez insulinooporn.W zeszłym roku brałam metformax i bioxetin.Po zajsciu w ciążę odstawiłam tabletki i czułam się całkiem dobrze a w czerwcu urodziłam i wszystko powróciło -leki,panika,niepokój,strach,senność,osłabienie,uczucie nie panowania nad sobą.Wyszła mi nadczynnosc biorę thyrozol i propanolol i lekarka każe czekać na niedoczynność.Wyniki niby wracają do normy Ale ja nadal ledwo funkcjonuje. Gdzie mam szukać pomocy? Tarczyca,cukier,psychiatra???

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza