Osłabienie przy subklinicznej niedoczynności tarczycy

Od niedawna choruję na subkliniczną niedoczynność tarczycy... moje objawy tj: nerwowość osłabienie drżenie rąk kołatanie serca,bóle mięśni, uczucie przeszkody w gardle....TSH 4,27-wysokie Anty tg, W tym momencie chodzę do endokrynologa i biorę lek euthyrox 50... bardzo niepokoi mnie przeszkoda w gardle którą czuje codziennie. po prawej stronie..cały czas.Mam tezyczke proba tezyczkowa +. Miałam gastroskopię ok i fiberoskopię też ok. Co to moze być?

witam, to uczucie przeszkody moze byc zwiazane z choroba tarczycy, najpierw trzeba wyrownac tarczyce, jest szansa, ze czesc objawow sie poprawi, potem mnozna ew.sprawdzic jeszcze poziom wapnia i wit.D3, ew.inne badania- do decyzji lekarza. jesli nie bylo usg tarczycy to trzeba je zrobic. pozdr