Osłabienie serca po ablacji

czy jest możliwe ze moje serce po ablacji jest słabsze , ablacje miałam w sierpniu 2013 mam zadziej napady migotania ale bardzo się mecze nawet przy chodzeniu wcześniej jeździłam rowerowo czy to już tak zostanie za odpowiedz dziękuję

Marta Mielniczuk

Witam, jeśli zauważyła Pani u siebie znaczne obniżenie tolerancji wysiłku, powinna Pani zgłosić się na wizytę do kardiologa. Pozdrawiam