Osłabienie siły i zaniżenie sprawności intelektualnej po zażyciu metamfetaminy

Witam, choc wstyd sie przyznac pol roku temu na wskutek depresji popelnilam probe samobojcza, zazywajac 14 gram metamfetaminy. Zostalam odnaleziona I odratowana przez mojego chlopaka, jednak ze strachu przed konsekwencjami nie udalismy sie do szpitala. Czy moglo dojsc do uszkodzenia mozgu? Dodam tylko, ze od tego czasu jestem oslabiona fizycznie oraz moja sprawnosc intelektualna gwaltownie spadla. Zmagam sie z codziennym niskim nastrojem I myslami samobojczymi.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć lekarza psychiatrę oraz psychoterapeutę w swojej miejscowości i podjąć leczenie. Specjaliści wyłącznie w kontakcie osobistym mogą ocenić Pani dolegliwości i zaproponować odpowiednią metodę leczenia. Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie.

Witaj. Nie udanie się do szpitala to był ogromny błąd. Myślę, że należy to zrobić nawet teraz. Trzeba zrozumieć, że nie można uniknąć konsekwencji naszych działań...

Świat działa przyczynowo-skutkowo. Jest przyczyna i jest skutek. Jest działanie i jest konsekwencja ;/

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego!
ZAPRASZAM NA
http://psychopedagog.eu
POLUB NAS NA FACEBOOK'u
http://facebook.com/psychopedagogeu