Osłabienie, sucha skóra, wypadanie włósow i uczucie zimna

Witam. Jestem młodą osobą, mam 164 cm i waże 52 kg, nie wiem mi co jest, czy może jakaś poważna choroba.... Jestem osłabiona, mam suchą skórę, uczucia zimna, nudności, brak apetytu, ból brzucha, wypadanie włosów.... czy to coś poważnego?

Milena Lubowicz

Wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego oraz wykonanie podstawowych badań z krwi m.in. TSH oraz usg brzucha.
Pozdrawiam