Osłabienie, zmienne nastroje i agresja u 14-latki

Mam córkę 14 lat. Od dłuższego czasu jest ciągle spiąca, leniwa,włosy nawet chwile po umyciu są tłuste,ma łupierz, wahania nastroju, agresywność. Zawsze była grzeczna włosy nawet dwa tygodnie były ładne i energiczna, a teraz na odwrót nie wiem gdzie mam szukać pomocy i co robić proszę o pomoc bo czeka ją nawet kurator

Po pierwsze prosze wykonać podstawowe badania lekarskie, a także udać się na konsultację z endokrynologiem. Po wykluczeniu fizjologicznych przyczyn problemu, proszę zgłosić się jak najszybciej do psychoterapeuty i podjąć z nim ścisłą współpracę terapeutyczną. Opisane przez panią symptomy nie są specyficzne i mogą mieć różne źródła. Dopiero po oepowiedniej diagnozie zarówno lekarskiej, jak i psychologicznej będzie można ustalić kroki leczenia. Pozdrawiam