Osłabione czucie przy depresji

Dlaczego przy depresji mam tak że słabo myślę np nie myślę dobrze od czego zacząć żeby schudnąć mam mało siły i wgl jak się dotykam po skórze to słabo czuję czy to mogą być uszkodzone nerwy ?

Dzień dobry. Objawy dotyczące "osłabionego czucia" nie są typowymi objawami depresji. Czy konsultował pan swój stan ze specjalistą - lekarzem, psychologiem? Czy sam postawił sobie pan diagnozę? Zachęcam do konsultacji w pierwszej kolejności z lekarzem prowadzącym, następnie być może z psychologiem. Pozdrawiam.