Osłabione mięśnie nóg, ucisk nad pępkiem, ból podbrzusza, powiększony brzuch i osad na języku

Mam duzy problem. Od jakiegos miesiaca mam oslabione miesnie nog, caly czas jakby zmeczone od kolan w dol. Do tego ciagle mam uczucie glodu, ale nie moge nic zjesc, mam tez ucisk nad pepkiem i taka twarda kulke nad nim, boli mnie tez podbrzusze, mam powiekszony brzuch. Ostatnio na koncu jezyka (blizej gardla) pojawil mi sie bialo-zolto-zielony osad i mam bardzo nieprzyjemny posmak w ustach. Pobolewaja mnie tez czesci nog i rak, oraz palce. Do tego boli mnie szyja i obojczyk. Co mam robic? :(

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Tak wiele objawów wymaga konsultacji lekarskiej. Podczas konsultacji lekarz zleci odpowiednie badania i/lub skieruje Panią do odpowiednich specjalistów.