Osobowość chwiejnie emocjonalna i marzenie o dziecku

Witam, mam osobowość chwiejnie emocjonalną typ impulsywny. Biorę od roku Elice, doraźnie (podczas ataku Cloranxen), niedawno odstawiłam Depakine. Ostatnio miałam atak furii w nocy 2 h. Jestem po 2 próbach samobójczych i ciąży urojonej. Marzę o dziecku które da mi sens życia więc na siłę szukam partnera niestety bezskutecznie. Mam dość życia, raz w tygodniu piję i biorę większą ilość leków psychotropowych wtedy śpię ok. 20 h. Chodzę od roku do psychiatry i na terapię. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Najlepiej jak Pani porozmawia o swoich wątpliwościach/pytaniach z własnym psychoterapeutą / lekarzem - ponieważ oni znają Panią osobiście i Pani historię leczenia.

Dzień dobry,
praca nad trudnościami, która mają swoje podłoże w osobowości wymaga czasu. Dobrze, że jest pani w stałej terapii i jest pod opieką psychiatry. Dziecko nie jest cudownym lekiem, które może wszystko naprawić i nagle nadać sens. Warto porozmawiać ze swoim terapeutą o swoich wątpliwościach i tym jak się pani czuje.

Pozdrawiam
- Bartosz Piasecki
www.poznacsiebie.pl