Zapytaj lekarza

7 3 9 , 9 1 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Osobowość nieprawidłowa nieznacznie upośledzająca zdolności adaptacyjne

Witam.Mam 23lata.Staram sie o prace w policji i na ostatnim etapie podczas rozmowy z psychologiem stwierdzono u mnie Osobowość nieprawidłowa nieznacznie upośledzająca zdolności adaptacyjne.Wiem, że to moja wina takiej opinii lekarza, poniewaz podczas zapytania o smierc mojego ojca, który popelnil samobojstwo 6 lat temu,polecialy mi lzy.Reakcja byla silna z powodu aktualnych problemów rodzinnych.Chce sie odwolac,lecz nie wiem jakich argumentów uzyc zeby mogly przekonac komisje.Pozdrawiam
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Jak pracują Polacy?

400 minut - dokładnie tyle efektywnie pracują codziennie Polacy. To 6 godzin i 40 minut ciężkiej pracy. Na ziewanie, rozmowy z kolegami, a także przerwę obiadową czy kawową pozostaje 100 minut. Wynika z badania instytutu Millward Brown S.A.

Nie można "odwołać się" od postawionego rozpoznania. To trochę tak, jakbyśmy chcieli odwołać się od naszego wzrostu, budowy ciała czy koloru oczu. Diagnoza została postawiona na podstawie czegoś więcej niż tylko reakcja na opowieść o niedawnej śmierci ojca - zresztą całkiem naturalnej. Nie każdy może wykonywać pracę policjanta, trzeba się z tym pogodzić.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy