Ospa u półrocznego dziecka

Dzien dobry muj syn pol roczny zarazil sie od corki ospa tylko w tym problem jest ze on ma znacznie tego wiecej stosuje na te chrostki octenisept i przeciw goraczkowe lekarstwa czy moge jeszcze w jakis sposob mu ulzyc

Milena Lubowicz

Niestety ospa jest bardzo nieprzyjemną chorobą, oprócz octeniseptu i leków p/gorączkowych można dziecko kąpać w wodzie z nadmanganianem potasu (dostępny w aptece bez recepty).
Pozdrawiam