Ospałość, zaburzenia koncentracji, wzmożony apetyt a ryzyko choroby na podłożu depresyjnym

Witam. Mój syn ma ostatnio straszne problemy zdrowotne. Nauczyciele mówią że jest nieobecny na lekcjach , że jest ospały i wogóle nie kontaktuje. Jak wraca do domu ze szkoły to tylko śpi. Miał kiedyś problemy psychiczne (masochizm) i boję się że to sie powtarza. Je trzy razy tego co zwykle , cały czas źle sie czuje , cały czas jest zaspany i ma apetyt na słodycze jak nigdy. Jestem pewien że to jakaś choroba o podłożu depresyjnym. Wogóle nie chce mu się żyć. Pomocy :(

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza