Osteofity i wypuklona tarcza

Mam osteofity i wypuklona tarcza na Poz.C6/C7 niewielki osteofit i maszywna lewoboczna protruzja wypuklają się na 6 mm do światła zachylka korzeniowego lewego uciekając nerw rdzeniowy lewy tuż przed wejściem do otworu miedzykregowego.mam mieć wystawione inplanty lub odbarczenie i nie wiem którego lekarza się posłuchać proszę. O pomoc
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane nieprawidłowości mogą być powodem silnych dolegliwości bólowych. Sugerowałbym aby podczas decyzji o metodzie leczenia uwzględnić opinię neurochirurga.