Ostre bóle brzucha połączone z biegunką

Witam ,moja córka cierpi na ostre bole brzucha połaczone z biegunka ,trwa to juz około roku ,poprostu co jakis czas tak co dwa tygodnie innym razem raz w tygodniu ma ostry bol całego brzucha ktory trwa kilka ,kilkanascie minut po czym nastepuje ostra biegunka i wszystko mija .Prosze o pomoc,dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi a także usg jamy brzusznej.