Ostre wypełnienie zęba

Witam, Dziś jestem po założeniu plomby i czuję językiem że zahaczam lekko o ostrą krawędź zęba. Na miejscu dostawałem papierek do zagryzania i w tym wypadku jest ok o zęby nie haczy, ale językiem czuję. Lekarz o to pytał a ja powiedziałem że jest wszystko dobrze a się okazało, że sprawdziłem ząb obok. Następna wizyta we wtorek i nie wiem co zrobić, czy o tym powiedzieć? Da się coś z tym zrobić nie robiąc tego od nowa? Coś dołożyć trochę plomby można? I czy to by było płatne?

Witam. Prawdopodobnie pozostał gdzieś nawis wypełnienia, który można zlikwidować i wypolerować. Bezwzględnie należy to uczynić i nie powinno wiązać się to z jakimikolwiek dodatkowymi kosztami. Pozdrawiam.

Dzień dobry,
Pana lekarz na pewno szybko potrafi Panu pomóc. Zawsze może się zdarzyć, że jakiś niezauważony brzeg wypełnienia przeszkadza, a poprawienie tego zazwyczaj nic nie kosztuje.