Ostre zapalenie krtani i tchawicy u 3,5-latki po leczeniu antybiotykiem

MAM 3,5 LETNIA CÓRECZKĘ TRZY TYGODNIE TEMU BYŁA LECZONA ANTYBIOTYKIEM (AMOTAKS)NA GARDŁO I KATAR(BO MIAŁA KIEDYŚ ZAPALENIE UCHA WIĘC DALI SPORADYCZNIE)TROSZĘ JEJ PRZESZŁO POSZŁA DO PRZEDSZKOLA I PO TYGODNIU OD NOWA OSTRE ZAPALENIE KRTANI I TCHAWICY A DO TEGO GĘSTY RZEZROCZYSTY LUB BIAŁY TERAZ TRO SZKĘZIELONKAWY KATAR PRZEZ PONAD TYDZIEŃ NEOSINE,FLAWAMED CERUTIN NUROFEN FORTE. LEKI SIĘ KONCZĄ A TU NIE WIDAĆ WIĘKSZEJ POPRAWY . NIE WIEM CO ROBIC IŚĆ ZNOWU DO LEKARZA PO LEKI?PROSZE O PORADĘ.IWONA

Milena Lubowicz

Jeżeli nie ma poprawy proszę koniecznie iść do lekarza z dzieckiem, żeby zweryfikować leczenie. Być może konieczny będzie drugi antybiotyk, ale to wszystko zależy od badania lekarskiego.
Pozdrawiam