Ostre zapalenie trzustki i obszary hyperechogeniczne
Wtam, Moj Tata ma ostre zapalenie trzustki, na usg wyszlo ze ma 3 obszary hyberechogeniczne przy powiekszonej watrobie, czy bedzie ok czy to cos jednak powaznego? Wiem ze ozt to powazna choroba i trzeba czasu..

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Nie mogę prognozować dalszego rokowania gdyż nie znam historii choroby Pani Taty. Warto obserwować zmiany w wątrobie. Takie zmiany mogą być torbielami, naczyniakami ale o ich rozwoju można wnosić tylko na podstawie okresowych badań.