Ostropest i herbata z czystka przy kuracji lekiem Asamax

witam serdecznie, od 10.09.2014 leczę zapalenie jelit lekiem ASAMAX, mam pytanko :czy mogłabym dołączyć do leczenia OSTROSEPT oraz herbatę CZYSTEK, poczytałam nieco o tych ziołach i też dobrze leczą układ pokarmowy ???Proszę o odpowiedz czy z Asamaxem można brać te zioła, czy nie ma przeciw wskazań do równoległego zażywania, pozdrawiam

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Włączenie nowych leków wymaga konsultacji z lekarzem prowadzącym, który zna Pani stan zdrowia i historię choroby.