Ostry ból brzucha, pośladka i bóle lędźwi

Witam, Zaczęło się od ostrego bólu całego brzucha, ból zaczął ustępować z dnia na dzień. Usg brzucha nic nie wykazała. Chirurg stwierdził, że może to być wyrostek, ale nie musi i skoro mi przechodzi to poczekać aż przejdzie. W tej chwili ból jest mały, kłuje mnie po prawej stronie w pachwinie , czasem w prawym boku, a czasem w pępku. Od kilku dni bolą mnie także lędźwie i prawy pośladek( ale nie jest to kłucie tylko jakby łamanie). Co to może być?

Takie dolegliwości w chwili obecnej mogą być związane, albo z patologią w zakresie górnego odcinka dróg moczowych, albo np, z przeciążeniem kręgosłupa, jego zmianami patologicznymi (np. skrzywieniami z uciskiem na korzenie nerwowe). Warto byłoby wykonać kontrolne badanie ogólne moczu i ewentualnie skonsultować się w przypadku nieustępowania bólu, a przy prawidłowym wyniku badania moczu z neurologiem.