Ostry ból brzucha prowadzący do wymiotów

Witam, nazywam się Ania, mam 25 lat. Od 2 tygodni mam ostry ból brzucha, który po kilku godzinach prowadzi do wymiotów. Po tygodniu ból promieniuje do klatki piersiowej i przeniósł się na lewą stronę brzucha.Stosowałam Ibuprom, krople żołądkowe i nic nie pomogło na dłużej, bo po 1-3 h ból powraca. Co może mi dolegać i jakie leki mam stosować ? Przebywam aktualnie za granicą i nie wiem jak sobie samej poradzić. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Konieczna jest konsultacja z lekarzem, jednak doraźnie proponuję skorzystać z porady farmaceuty. Polecam zastosowanie polprazol.