Ostry ból jajnika i brązowa wydzielina

Witam...nigdy nie pytam o porady na internecie ale naprawdę jestem zaniepokojona i nie mam kiedy iść do lekarza...więc ostatnią miesiączkę miałam 14 września i miałam normalne krwawienie. po tym czasie jakieś 3 dni temu pojawił się bardzo ostry ból prawego jajnika i wydzielina bardzo skąpa coś jak kurze białko z brązowym zabarwieniem...i tak cały czas...to taka lepka ciągnąca się ciecz brązowa...i tak już od trzech dni a dziś uczucie kłucia i takiego gorąca w jajniku idrętwienie.prosze o pomoc

Lek. Marta Jaruchowska

Musi pani być jak najszybciej zbadana przez ginekologa, łącznie z badaniem USG. Przyczyn jest bardzo dużo od bardzo banalnych typu zapalenie, do nawet ciąży pozamacicznej, jeśli OM była 5-6 tyg temu.