Ostry ból w pachwinie przed miesiączką

Witam. Jakieś 1.5tyg przed miesiączką poczułam ból w pachwinie. Nie był to jakis ostry ból. Bardzo łagodny. To nawet nie ból. Nie wiem jak to określić. Po kilku dniach zaczął mnie boleć jajnik (tak myślę) po tym czasie zaczęła sie miesiączka. Po tygodniu znowu zaczynam czuć coś w pachwinie. Czasem poczuję chłód. Jest to o tyle uciążliwe, że nie wiem co to jest. Wizytę u ginekologa mam na koniec kwietnia, ale nie wiem czy to nie za późno?

Małgorzata Panek

Należałoby wykluczyć torbiel jajnika oraz przepukline pachwinowa. Może Pani poczekać na wizytę u swojego ginekologa, ale w przypadku silnego bólu, proszę udać się do lekarza niezwłocznie.
Pozdrawiam