Ostry ból żołądka nasilający się podczas ruchu

Witam od jakiegoś czasu mam ostre ból żołądka, który trwa nawet tydzień. Potem jest miesiąc cicho i znowu się powtarza. Dziwne jest to, ze jak się nie poruszam to ból znika, a jak się trochę poruszę to jest bardzo silny. Dodam, ze mam biegunkę od dłuższego czasu. Ból nawet mnie budzi w nocy gdy się przewracam. Proszę o przypuszczalną diagnozę zanim udam się do lekarza. Pozdrawiam. karolina

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym momencie nie można postawić diagnozy. Konieczne jest wykonanie USG jamy brzusznej oraz badanie kolonoskopowego.