Ostry ból żołądka u 19-latki

co zrobic ? w nocy dostalam ostrego óolu żołądka, czuje jakby mi go ktoś wykrecał ból jest nieznośny co chcwilę łapie i puszcza, nie mam biegunki ani wymiotow wzielam dwie tabletki rozkurczowe ale nic nie pomoglo... prosze o pilną poradę.

Marta Mielniczuk

Witam, jeśli objawy nie ustąpiły, należy zbadać brzuch, proszę udać się na wizytę do lekarza POZ. Pozdrawiam