Ostry i suchy kaszel aż do wymiotów

Witam. Od ponad miesiąca męczy mnie ostry, suchy kaszel, az do wymiotow. Najgorzej jest w nocy i nad ranem. Bylem kilkukrotnie u lekarzy, osluchowo jestem czysty, dostawalem inhalator ventolin, prednizolon oraz antybiotyk amoxicilin, jednakze nic z tego nie pomaga, kaszel jaki jest taki byl.. co moze byc przyczyna i jak to wyleczyc? z gory dziekuje

Aleksander Ropielewski

Nie mam możliwości przeprowadzenia badania, dlatego to jedynie podejrzenie jednak nasuwa mi sie podejrzenie krztuśca.