Ostry kaszel i problemy z oddychaniem u syna

Syn ma ostry kaszel i ciężko mu się oddycha w nocy jak mu pomóc

Milena Lubowicz

Przede wszystkim dziecko musi być zbadane i osłuchane żeby ustalić jaka jest przyczyna kaszlu. Może Pani wykonywać dziecku inhalacje, dbać o wietrzenie sypialni i nawilżenie powietrza. Poza tym gdy dziecko ma silny napad kaszlu można je mocno otulić i otworzyć okno, zimne powietrze powinno złagodzić objawy.
Pozdrawiam