Ostry, nieustający ból brzucha

Witam! od trzech dni mam ostry ból z lewej strony brzucha, ból jest bardzo ostry boli ciagle nie przestaje tylko jak leze na plecach nie czuje bolu. Co to może być?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Dolegliwości mogą być spowodowane zapaleniem uchyłków jelita grubego, torbielą jajnika lub kamicą układu moczowego. Jeśli ból jest ostry i ustępuje tylko w spoczynku wskazane jest bezpośrednie badanie lekarskie i ustalenie konkretnego źródła dolegliwości.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam!
Podane informacje niestety nie są wystarczające, by precyzyjnie wskazać przyczynę bólu. Dolegliwości bólowe mogą być wynikiem patologii układu moczowego, pokarmowego czy też rozrodczego. Proszę nie zwlekać, tylko skonsultować się z lekarzem podstawowej opieki zdrowotnej, który zbierze wywiad, zbada oraz ewentualnie zleci badania dodatkowe. Pozwoli to na postawienie konkretnej diagnozy oraz wdrożenie leczenia.

Silny ból brzucha jest objawem, którego nie można lekceważyć, wymagają dokładnego wywiadu i zbadania - należy niezwłocznie zgłosić się do lekarza.
Pozdrawiam
Ewa Gąsecka