Otępienie, lęk, drżenie rąk, szumy uszne i śnieg optyczny

Witam, 5 lat temu zapaliłem marihuane. Strasznie zle sie po niej czułem i czuje do tej pory. Wszystkim się denerwuje, mam derealizacje, ciezko mi czesto samemu jechac autobusem wole aby jakis znajomy mnie podwiózł, czasami nawet nie chce mi sie myć. Czuje otępienie, ogólny lęk, drzenie rąk, do teog męty, szumy uszne, śnieg optyczny. Nie wiem czy to, depresja, shizofrenia, nerwica. Duzo pije bo wtedy czuje sie troche lepiej, latwiej sie rozmawia. Czy to moze byc schiz. Prosta? co mi moze byc?

Dzień dobry,

Proszę nie czekać kolejnych lat, tylko udać się do lekarza psychiatry (np.: w PZP, prywatnie) - który wyłącznie w kontakcie osobistym może Pana zbadać i zaproponować odpowiednie leczenie. Przez internet nikt nie może Pana diagnozować.

Dzień dobry, jeżeli taki stan rzeczy trwa od 5 lat to zdecydowanie zachęcam do udania się do lekarza psychiatry w celu pełnej diagnozy. Lekarz zaleci panu dalsze kroki. Pozdrawiam