Otumanienie po środkach psychotropowych

Pracowałem w dużej fabryce czekolady, po 5 latach zostałem zwolniony. Dlaczego? W pracy zostałem odurzony jakimiś środkami psychotropowymi przez współpracowników. Działali mi na świadomość, byłem otumaniony, nie byłem sobą, mięśnie odmawiały mi pracy. Co to mogło być? Aktualnie jestem załamany, mam depresję.

Witam,niestety rozpiętość środków psychoaktywnych jest tak duża,że nie da się określić jednoznacznie co to było po samych objawach. Należałoby zrobić badania krwi tuż po ich przyjęciu.
Pozdrawiam serdecznie
Karolina Sciana