Otwarta repozycja złamania wieloodłamowego złamania kości ramiennej z osteotomią wyrostka łokciowego

witam, 12 kwietnia 2012 roku miałam operację: otwarta repozycja złamania wieloodłamowego złamania kości ramiennej z osteotomią wyrostka łokciowego. zespolenie złamania 2 płytami LCP, a wyrostka łokciowego popręgiem Webera. Chcę dowiedzieć się kiedy mniej więcej będę mogła uzyskać pełny wyprost i zgięcie ręki (codziennie wykonuję ćwiczenia stawu łokciowgo)

Jeżeli od 2012 roku nie uzyskała Pani pełnego zakresu ruchu to prawdopodobnie już deficyt ruchu pozostanie.
Czasem pomocna bywa artroskopia stawu łokciowego , jednak to należy rozważyć i omówić z lekarzem ortopedą