Owłosienie na ciele u 22-latki

Witam! Nazywam się Weronika i mam 22 lata. Mój problem polega na tym, że nie umiem określić czy mam nadmierne owłosienie czy nie. Zaznaczę, że jestem "zimą" o niemal czarnych włosach i ciemnej oprawie oczu z bardzo jasną karnacją. Włoski są prawie wszędzie oprócz twarzy. Są delikatne i krótkie, ale ciemne; nie tworzą typowych dla męskiego owłosienia skupisk (jedynie mam kilka włosków wzdłuż pępka i na palcach co jest charakterystyczne dla panów). Nie są bardzo widoczne, ale czy są normalne?

Małgorzata Panek

Bez osobistego obejrzenia owłosienia nie mogę powiedzieć czy jest ono nieprawidłowe.
Nadmierne owłosienie może wynikać z zaburzeń hormonalnych.
Najlepiej gdyby zostało obejrzane przez lekarza rodzinnego czy też dermatologa.
Pozdrawiam