Owsica a skuteczność działania vermox

Dzień dobry, w czwartek wieczorem strasznie swędziały mnie okolice odbytu. Okazało się, że to owsiki. W piątek poszłam do lekarza, dostałam lek vermox dla całej rodziny. Dla mnie 3 tabletki przez trzy dni. Zrobiliśmy gruntowne porządki, pranie, prasowanie, zmiana pościeli. Dziś jest poniedziałek, a w moim kale nadal znajdują się pojedyncze osobniki. Jak szybko znikną? Podobno kuracja vermoxem jest błyskawiczna, a mi się wydaje, że nie skutkuje. Co robić dalej?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Być może to jeszcze zbyt krótko. Prawdopodobnie konieczne będzie powtórzenie kuracji.