Oznaki stosowania Mefedronu

Witam brałem mefedron przez rok ogólnie to 70 g teraz wogole żadnej używki czy może być tak że nic się nie stało/stanie ( żadnych oznak brania nie będzie )

Lek. Bartosz Małek

Szanowny Panie,
Stosowanie mefedronu przez rok niekoniecznie pozostawi zmiany w organizmie, natomiast nie do końca można to przewidzieć.

Każdy organizm człowieka jest inaczej zbudowany, trudno wyrokować,czy mefedron wyrządził w Pana organizmie jakieś szkody.Jeśli jednak czuje się Pan dobrze fizycznie i psychicznie to uważam, że nie warto przejmować się na wyrost,a przede wszystkim więcej nie sięgać po substancje psychoaktywne.