Padaczka a zaburzenia koncentracji u 10-latka

Mam 10 letniego syna wieku 4 lat słabo mówił poszłam do log. i neur.zrobiłEEG i było żle diagnoza padaczka.po 4 latach przestał syn słabo słyszał szpital zmiana leków diagnoza padaczka lekko oporna. obecnie chodzi do 4 klasy słabo się uczy mało zapamiętuje z lekcji dużo go sama uczę , panie twierdzą że leki go otumaniają zastanawiam się czy to padaczka czy coś innego było od zawsze ataków nie miał proszę o pomoc?

Witam. Niestety zakres informacji i ich charakter zdecydowanie nie pozwalają na jakąkolwiek sensowną odpowiedź.
Ani słowa o morfologii napadów( zdawkowa informacja -atakow nie miał),typie padaczki( uogólniona ,częściowa,objawowa etc) informacja o lekooporności.( czy właściwie zrozumiałam ? bardzo poważne rozpoznanie)
Wreszcie po fakt trudności szkolnych -czy były diagnozy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych z oceną możliwości intelektualnych syna,wreszcie kolejna b.istotna informacja dotyczaca faktu,iż dziecko żle słyszało -jakiego rodzaju był niedosluch-przewodzeniowy ? odbiorczy ?I czy ma dynamikę np.pogorszenie,czy jest stabilnie czyli gorzej słyszy nadal na tym samym poziomie.
Bez wizyty u specjalisty neurologa dziecięcego z pelną dokumentacją choroby się nie obędzie.

Pozdrawiam ciepło
Pytań mnóstwo