Padaczka u 16-miesięcznego dziecka

Witam mam na imie Anna,tydzien temu dowiedzialam sie,ze moj 16-sto miesieczny synek ma padaczke,okolo 3 miesiecy w stecz maluch zachowywal sie normalnie jak inne dzieci,ale pozniej zaczol unikac naszego wzroku zaprzestal zabaw,nic nie mowi,od 5 dni zaczelam mu podawac lek,i bardzo sie boje ze mu to moze nie pomoc,poniewaz lekarz powiedzial ze dziecko w ciagu dnia ma okolo 100 atakow padaczkowych,ale to sa napady ze dziecko tak jak by sie pewnym momencie zawiesilo.Bardzo prosze o odpowiedz,pozd

padaczkowych i to u tak małego dziecka to wymaga ono hospitalizacji w oddziale

neurologii Dziecięcej w trybie pilnym.

Pozdrawiam