Palący ból głowy, głównie w płacie czołowym i skroniach

Witam, od około 4 miesięcy dopada mnie codziennie palący ból głowy, głównie odczuwam go w płacie czołowym i skroniach. Miałam prześwietlenie zatok i laryngolog nic nie stwierdził, przepisano mi leki, lecz i po nich bóle nie ustąpiły. Zawsze przy tym bólu odczuwam zmęczenie i dziwne mrowienie w czaszce. Dodam, że dwa lata temu miałam wypadek na rowerze w wyniku, którego miałam dość poważnie uszkodzoną twarz. Prześwietlenie odcinka szyjnego również nic nie wykazało, co powinnam zrobić?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do neurologa aby wykonać badanie obrazowe głowy.