Palenie e-papierosów a tabletki antykoncepcyjne

Witam, od pewnego czasu zażywam tabletki antykoncepcyjne axia conti. Przed rozpoczęciem łykania tabletek paliłam e-papierosy. Nie mam problemów zdrowotnych. Czy palenie e-papierosów o na przykład niskiej zawartości nikotyny (3mg) lub zerowej ilości (0mg w olejku) może zaszkodzić działaniu tabletek lub doprowadzić do choroby zakrzepowej?

Szanowna Pani, palenie papierosów, nawet elektronicznych jest przeciwwskazaniem do stosowania antykoncepcji hormonalnej. Pozdrawiam