Palenie papierosów a wynik RTG klatki piersiowej
odebrałam wynik rtg klp p-a.Co to oznacza: przy dolnym biegunie prawej wnęki płucnej niewielkie pasmowate zagęszczenie mogące odpowiadać zmianie zapalnej.Mam 62 lata i paliłam papierosy.

KOBIETA, 63 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Wskazana jest wizyta u lekarza, który odniesie wynik badania do badania klinicznego, gdyż opisywane są zmiany zapalne w płucu.