Palenie w okolicy haluksa po operacji

Witam 3 tyg temu miała operowanego haluksa ale wycinana tylko narośl. Wszystko było ok. Wczoraj wieczorem zakleiłama nowym plastrem zszycie. Dziś strasznie mnie zaczęło palić w. Okolicy haluksa więc ściągnęłam ten plaster. Widok był taki że rana jest w ropie a za 3 dni na ściągnięcie szwów. A rana widać że jest nie zrośnięta na 2cm co mam robić.

Szanowna Pani należy udać się na oczyszczenie rany, nagromadzenie ropy powoduje ból i zaburza gojenie rany