Paniczny lęk przed pobiciem

mój syn ma paniczny lęk przed pobiciem bierze Kwetaplex 100mg1/2-0-2 i Lorafe1mg 1-0-0 na wieczór zaraz po wzięciu niema z nim żadnego kontaktu śpi rano po wzięciu tabletek chodzi z okna do okna po 3dniach jak się nie poprawi lekarz zalecił zwiększyć Lorafen 2-0-0 prosze o pomoc narysował mi dziś wiszącą osobę boje się

Warto, żeby syn skorzystał nie tylko z leków, ale też z pomocy psychologicznej. Leki mogą osłabiać lęk i napięcie, nie spowodują jednak, że Pani syn wyrazi emocje i nauczy się sobie z nimi radzić. Nie pisze Pani, czy jest realny powód lęków syna, czy został wcześniej pobity. Jeżeli tak się stało, to tym bardziej zalecana jest interwencja psychologa.

Psychologia

Jeśli występuje ryzyko samobójstwa może Pani zgłosić się z synem na obserwację do szpitala psychiatrycznego.