Panika i lęk po nadużyciu alkoholu

Witam, Będąc ostatnio ze znajomymi na imprezie, nadużyłam nieco alkoholu i ogarnął mnie ogromny lęk, zaczęłam niesamowicie panikować.Wzięłam nowo poznanego mężczyznę za kogoś niebezpiecznego i starałam się wszystkich dookoła uświadomić, że jest on kimś złym. Wpadłam w histerię, płacz, nie wiedziałam gdzie się znajduję i dlaczego tak robię. Dodam, że od niedawna jestem smutną osobą, rzadko spotykam się ze znajomymi,zamkniętą w sobie,a kiedyś byłam duszą towarzystwa.Proszę o pomoc magda

Dzień dobry,

Proszę udać się na konsultację do lekarza psychiatry lub psychoterapeuty, którzy po zbadaniu Pani, zaproponują stosowne postępowanie.