Papillary urothelial carcinoma low grade

Jak to przetlumaczyc na "nasze" Skoagulowane fragmenty utkania raka urotelialnego. papillary urothelial carcinoma low grade. Wycinki powierzchniowe zawierają fragmenty blaszki wlasciwej, której nowotwór nie nacieka. Obecności miesniowki właściwej nie stwierdza się

Brodawkowaty rak wywodzący się z nabłonka wyścielającego drogi moczowe o niskim stopniu złośliwości. Rozumiem, że chodzi o pęcherz moczowy. Urolodzy zapewne zaproponują Panu okresowe kontrole - cystoskopie, celem kontroli i ewentualnego ponownego wycięcia w przypadku wznowy.