Paraliż senny i budzenie się w środku nocy

Witam! Nie wiem co ze mną ostatnio się dzieje. Od jakichś 2 miesięcy budzę się w każdą noc po 2,3 razy, parę razy miałam też paraliż senny.W dzień mam też zmienność nastrojów od euforii-czuję, że mogę zrobić wszystko, mam mnóstwo energii po stany depresyjne, nie wiem po co żyję, potrafię rozpłakać się bez powodu i mam myśli samobójcze. Taką zmienność nastrojów potrafię mieć parę razy w ciągu dnia. Do tego często czuję niepokój i mam lęki,choć sama nie wiem przed czym, zaczyna mnie juz to meczyc

Proszę udać się po pomoc do lekarza psychiatry.
Te stany tak trudne dla Pani i zarazem niebezpieczne można zdecydowanie zniwelować odpowiednim leczeniem.
Wierzę ,że podejmie Pani taką decyzję i uda się w miarę szybko na wizytę.Szkoda ,każdego dnia ..

Pozdrawiam ciepło